site haritası . ana sayfa
English
 
İK Politikası
İK Faaliyetleri
Çalışma Koşulları
İş Olanakları
İş Başvuru Formu
 
Online Katalog
Ana Sayfa

 

 

Çalışma Süresi:
Haftalık çalışma süresi 45 saat olarak uygulanır.
• Normal çalışma : 08:00 – 18:00 (5 gün x 9 saat)
• Vardiyalı çalışma: :I- 08:00 – 16:00
                              II- 16:00 – 24:00
                              III- 24:00 – 08:00 (6 gün x 7,5 saat)

İzin Politikası:
• 1 yıldan 5 yıla kadar - 18 iş günü
• 6 yıldan 14 yıla kadar - 22 iş günü
• 15 yıl ve fazlası - 26 iş günü

Performans Değerlendirme:
Şirket hedefleriyle çalışan hedeflerini bütünleştirerek, ortak amaç ve hedefler doğrultusunda çalışanları yönlendirmeyi ve başarılı olanları ödüllendirmeyi amaçlayan Performans Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Beyaz yaka çalışanların; yıl içerisinde ilk 6 aylık dönemde ara değerlendirme ve yıl sonunda da nihai değerlendirme olmak üzere iki defa yetkinliklerine ve şirket hedeflerine göre performans değerlendirmesi yapılmaktadır.

Ücretlendirme:
Şirketimizde performans değerlendirme sistemiyle bütünleşik iş değerlendirme ve ücretlendirme sistemi esastır. Yıl başlangıcında performans ve enflasyona dayalı artış olmak üzere, 16 maaş üzerinden, ücret ayarlaması yapılmaktadır.

Sosyal Olanak Ve Yardımlar:
Ulaşım amaçlı olarak işyerine geliş ve gidişlerde personel servis araçları kullanılmaktadır. Yemek hizmetleri şirketimiz yemekhanesinde hijyenik koşullarda sunulmaktadır. Çalışanlarımıza; yakacak, tahsil, izin, bayram, doğum, ölüm, evlenme, askerlik, temizlik maddesi gibi sosyal yardımlarda bulunulmaktadır.

Eğitimler:
Şirket çalışanlarının profesyonel gelişim ve uzmanlaşma ihtiyaçları doğrultusunda gerekli kurs ve eğitim programları hazırlanır, gerçekleştirilir ve alınan eğitimlerin etkinliği ölçümlenir. İşe yeni başlayan çalışanlar için oryantasyon programı düzenlenerek, onların şirkete adaptasyonu kısa sürede sağlanır.

Sosyal Aktiviteler: Şirket çalışanları için sosyal aktivite kapsamında yılda iki kez bowling turnuvası ve yılda bir kez toplu yemek organizasyonu gerçekleştirilir.

 
Copyright 2007 © Kale Oto Radyatör Created by Hiperaktif
Gizlilik ve Telif Hakları