site haritası . ana sayfa
English
 
Hakkımızda
Yönetim Kurulu
Yönetimin Mesajı
Politikalar
Kale Tedarik Portalı
Grup Şirketleri
Haberler
 
Online Katalog
Ana Sayfa
 

           Kale Oto Radyatör San. ve Tic. A.Ş. , Otomotiv Sanayimizin, 2017 yılında artan kapasite kullanımına, Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerine, yeni model araçlar için proje geliştirme çalışmalarına olağanüstü bir başarıyla uyum sağlamış ve planlanan ürün geliştirme, Ar-Ge faaliyetleri ve satış hedeflerini yakalamıştır. Yeni seri üretim hatlarının devreye alınmasıyla birlikte hedeflenen dört milyon adetlik yıllık üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Artan üretim kapasitemize paralel olarak, 2018 yılı iş planlarımızda Yurt içi ve Yurt dışı Ana Sanayi (OEM) Müşterilerimizin yeni talepleri, İhracat ve Yedek Parça Satış (OES) Bölümlerimizin artan ürün ihtiyaçları değerlendirilerek minimum %30’luk üretim ve ciro artışı hedeflenmiştir. 

           Ar-Ge ve mühendislik bölümlerince büyük bir gayret ve çaba sonucunda geliştirilen kamyon HVAC üretim projesini takiben 2018-2023 yılları arasında Otomobil, Hafif Ticari Araç ve Traktörler için de HVAC geliştirme çalışmalarına başlanacaktır.

           Kale Oto Radyatör, Savunma Sanayimizin ihtiyacı olan Soğutma ve Isıtma Modüllerini geliştirerek Yerli ve Milli Projeler kapsamında; İHA (İnsansız Hava Aracı), SİHA (Silahlı İnsansız Hava Aracı), ZPT (Zırhlı Personel Taşıyıcı), TTA ( Taktik Tekerlekli Araç) projelerini başarıyla tamamlamıştır. Tank ve Hücumbotlar için Soğutma Modülleri, Yağ Radyatörleri ve Intercooler Projeleri de Ar-Ge, Mühendislik ve Üretim Mühendisliği bölümlerince başarıyla yürütülmektedir.

          Son yıllarda hızla gelişen Elektrikli ve Hibrit Araç Teknolojilerine uyum sağlayabilmek, sürdürülebilir büyümeyi ve rekabetçiliğimizi korumak ve geliştirmek için Endüstri 4.0 kapsamında başlatmış olduğumuz faaliyetler eş zamanlı olarak devam etmektedir.

          Amacımız, Kurucularımızın yarım yüzyıl önce üretim faaliyetlerini başlattığı, büyük emek ve  özveriyle bugüne gelen  şirketimizi ve “KALE” markasını Global Üretici seviyesine getirmektir.

          2018 yılının Paydaşlarımıza, Yurt içi ve Yurt dışı Müşterilerimize, Bayilerimize ve çok değerli Şirket Çalışanlarımıza mutluluk, esenlik ve başarılar getirmesini dilerim.

Saygılarımla,

Celal KAYA
Yönetim Kurulu Üyesi / İcra Kurulu Başkanı

 
Copyright 2007 © Kale Oto Radyatör Created by Hiperaktif
Gizlilik ve Telif Hakları